Extrakt - Zelený čaj

Prírodný výživový doplnok - Grüntee-Extrakt

Extrakt zo zeleného čaju Dr. Wolz obsahuje hodnotnú zložku z koncentrátu zeleného čaju. Napríklad obsahuje vysoký podiel prírodných fytochemických látok, ako sú katechíny, ktoré patria k polyfenolom, predovšetkým epigallocatechin gallát (EGCG).

K dispozícii máme konštantné testy neprítomnosti zvyškov a vysokú kvalitu zeleného čaju, ktorý používame. Prírodný vitamín C získaný z čerešne aceroly pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Zelený čaj
Zelený čaj sa získava z listov čajovníka Camellia sinensis. Na rozdiel od čierneho čaju, ktorý sa takisto vyrába z tohto čajovníka, listy nie sú oxidované alebo fermentované. Zahrievajú sa akonáhle sú zozbierané na inaktiváciu ich enzýmov. Jemné zahrievanie čerstvých listov zachováva mnoho účinných látok. Čajovník a jeho metódy prípravy pochádzajú z Číny, kde zelený čaj okrem jeho použitia ako nápoj, bol známy aj ako bylinný liek niekoľko tisíc rokov.

Zložky zeleného čaju
Zelený čaj obsahuje cenné fytochemikálie. Patria medzi ne polyfenoly, najmä flavonoidy (katechíny), ako epicatechin, epicatechin gallát, epigallocatechin a epigallocatechin gallát (EGCG) .Tieto zložky sú tiež často nazývané taníny a spôsobujú čaju horkú chuť. Extrakt zo zeleného čaju Dr. Wolz obsahuje štandardizované dávky polyfenolov a katechínov alebo EGCG, čo znamená, že výrobok môže byť používaný pravidelne. Extrakt zo zeleného čaju Dr. Wolz obsahuje kofeín, ktorého obsah je nižší ako jedno percento.


- 450 mg katechínov zo zeleného čaju denne

- Vitamín C z čerešne aceroly

- Ochrana buniek pred oxidačným stresom

- Zníženie únavy a stavu vyčerpania

Účinné látky:

3 kapsule obsahujú 750 mg extraktu zeleného čaju s 735 mg polyfenolov (z toho katechínov 450 mg (z toho EGCG 355 mg)) a ​​35 mg vitamínu C z čerešne Acerola.

Extrakt zo zeleného čaju je rastlinného pôvodu.

Prípravok neobsahuje lepok, laktózu, želatínu, farbivá.

Obal kapsuly je vyrobený z rastlinnej celulózy.

Vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Vitamín C prispieva k zníženiu únavy a stavu vyčerpania.

Obsah balenia :

120 kapsúl


Odporúčané dávkovanie:

užite 3 kapsule denne nerozhryznuté, zapite s dostatočným množstvom tekutiny.


Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života.