Špecialita spoločnosti Dr. Wolz  - Enzým kvasinkových buniek

Našou hlavnou expertízou je zdravie zameriavace sa na bunky. Používaním špeciálnej techniky pre fermentáciu kyslíka enzýmu, zakladateľovi spoločnosti Siegfriedovi Wolz sa podarilo kultivovať enzýmy kvasinkových buniek, ktoré zostali biologicky aktívne a boli schopné priameho presunu so širokým rozsahom bioaktívnych prírodných látok vzhľadom na ich podobnosť ľudským bunkám. Enzýmy kvasinkových buniek Dr. Wolz tvoria základ mnohých vysoko účinných produktov z bunkovej línie Oxygen.

Enzýmy kvasinkových buniek Dr. Wolz® - jedinečný prírodný produkt!

Enzýmy kvasinkových buniek sú výsledkom mnohoročného výskumu. Sú pestované v multi-dňovom špeciálnom výrobnom procese - Fermentáciou kyslíka-enzýmov podľa špeciálnej techniky Dr. Wolz - počas okysličovania vo vybranom výživnom lôžku z fytochemikáliami, vitamínmi, minerálmi a stopovými prvkami. Tento proces je jedinečný práve v zabezpečení, že enzýmy kvasinkových buniek zostávajú biologicky aktívne.

Každý jediný enzým kvasinkovej bunky Dr. Wolz pôsobí ako nosič pre mnohé bioaktívne živiny, ktoré sú takto zachované v prirodzenej forme - ako prírodná lekáreň z bunky. Faktom je ze všetky kľúčové procesy v kvasinkových bunkách a v ľudských bunkách fungujú na rovnakom prinajmenšom podobnom princípe, z toho dôvodu sa používajú v biologickom výskume buniek.

Produkt Zell Oxygen (Kyslík pre bunky) obsahuje miliardy čerstvých enzýmov kvasinkových buniek.

Enzýmy kvasinkových buniek nemôžu byť prirovnávané k ostatným kvasinkovým produktom. Výrobný proces garantuje, že :

-    Enzýmy kvasikových buniek sa  nemôžu množiť v ľudskom tele !

-    Enzýmy kvasinkových buniek nie sú subjektom žiadneho tepelného alebo sušiaceho procesu, to platí aj pre kvasinkové tablety alebo kvasinkový prášok, všetky osvedčené ingrediencie sú zadržiavané v prírodnej, neporušenej forme.

-    Bunkové inigrediencie sú absorbované optimálne v červe, čo je možné vďaka odolnosti enzýmu kvasinkových buniek proti žalúdočným a žlčovým kyselinám !

Formatívne pozadie enzýmov kvasinkových buniek Dr. Wolz®

Angela Wenzel Wolz :"Môj otec (Siegfried Wolz) vedecky spolupracoval s nositeľom Nobelovej ceny Prof.Dr.Feodor Lynen na izolácii koenzymu A z kvasinkových buniek. Od roku 1969 viedol Výskum a kultivoval enzýmy kvasinkových buniek v jeho vlastnej spoločnosti. Ako odvážny priekopník bol pevne presvedčený o tom, že cez enzýmy kvasinkových buniek by mohol byť schopný vytvoriť kľúčový prínos k zdraviu,  výzive buniek v ľudskom tele, a tak poskytnúť základy pre udržiavanie zdravia pre celý organizmus. Môj brat, Dr. med. George Wolz, a ja sme radi, že nám je umožnené prokračovať v otcovej životnej práci. Špeciálnou charakteristikou enzýmov kvasinkových buniek od spoločnosti Dr. Wolz je ich neuveriteľné množstvo, taktiež vitamínov, minerálov a stopových prvkov.

Dr. Georg Wolz:. "Špeciálny výrobný proces, vyvinutý naším otcom si udržuje precízne ingrediencie enzýmov kvasiniek v biologickej aktívnej forme. Biologické aktívne látky sú ľahšie absorbované ľudským telom ako syntetické. Je dôležité udržovať prírodný biologický efekt ingrediencií. To je dôvod prečo enzýmy kvasinkovkých buniek Dr. Wolz nemôžu byť dostupné v sušenej forme, tabletách či v prášku. Fascinujúcou vecou ohľadne Enzýmov kvasinkových buniek Dr. Wolz je, že podporujú ľudský organizmus presne v lokalizácii kde sila a účinnosť vzniká : v bunkách ľudského tela. Enzýmy kvasinkovkých buniek Dr. Wolz sú elixírom života pre mitochondrie, našu bunkovú “energickú stanicu“ . Mitochondrie nás chránia proti voľným radikálom a vyživujú bunky v tele

Bunka je nevyhnutným základom nášho zdravia.

 

Bunka je nevyhnutným základom nášho zdravia. Odkedy sme si začali byť vedomí doležitosti vitamínov a životných dôležitých látok pre naše zdravie, pokúšali sme sa zabrániť chorobe s chemicky izolovanými látkami. Ale v prírode dôležité látky nikdy nenájdete v izolácii, skôr sú vždy včlenené do potravinového vzorca v kombinácii s ostatnými látkami, akými sú flavonidy ( vodou rozpustné rastlinné farbivá), bielkoviny atď.

Naše telo potrebuje tento vzorec, aby bolo schopné vyrobiť koncentrované životne dôležité látky.  Produkt Enzyme Yeast Cells Dr. Wolz® obsahuje tento vzorec a tak zabezbečuje  dobrú biologickú dostupnosť. Obsahujú napríklad bielkoviny, enzýmy, vitamíny, esenciálne mastné kyseliny, aminokyseliny.

Napriek ich vlastnému nadbytkuv produkte Enzyme Yeast Cells Dr. Wolz®  sú tiež opevnené v rôznych kombináciach aktívnych látok na rôzne účely. Počas procesu fermentácie Dr. Wolza kvasinkové bunky absorbujú tieto látky a doplnia ich do ich bunkového vzorca, ako to robia rastliny. To znamená ze môžeme skonzumovať koncentrované živiny v takej forme, akoby naše telo reagovalo v prípade skonzmovania normálneho jedla.

Aby sme mohli optimálne pracovať, naše bunky musia fungovať na 100% . Bunky amusia byť zásobované a optimálne chránené živinami.

 

Príklad

Fungovanie našej bunkovej energetickej stanice ( mitochondrie), musí byť chránené životne dôležitými látkami nakoľko premieňajú kyslík na energiu a tak tvarujú základy pre neporušenú bunkovú štruktúru a funkčnosť. Mitochondrie teda obvzlášť závisia na

anti-oxidačnej ochrane, ktorá ich chráni proti voľným radikálom.  Ako ochranná látka je glugagión, ktorý nájdeme v hojnom množstve v prípravku Enzyme Yeast Cells Dr. Wolz®.