Web Analytics

Psychika a spánok  Celkovo 3 produktov

Ako ukazujú štúdie, kvalita spánku u ľudí klesá. V priemere nie je viac ako sedem hodín spánku za noc. Dostatočný a predovšetkým zdravý spánok je veľmi dôležitý najmä pre vlastné regeneračné procesy tela. Aby sme zlepšili spánok, nemali by sme sa zameriavať iba na večernú relaxáciu, ale tiež vziať do úvahy to, čo sa deje počas dňa. Pretože stres...

Ako ukazujú štúdie, kvalita spánku u ľudí klesá. V priemere nie je viac ako sedem hodín spánku za noc. Dostatočný a predovšetkým zdravý spánok je veľmi dôležitý najmä pre vlastné regeneračné procesy tela. Aby sme zlepšili spánok, nemali by sme sa zameriavať iba na večernú relaxáciu, ale tiež vziať do úvahy to, čo sa deje počas dňa. Pretože stres a napätie, ako aj nedostatok fáz odpočinku a relaxácie počas dňa, sa môžu prejaviť aj večer. Preto je o to dôležitejšie mať holistický prístup, ktorý zohľadňuje deň aj noc.

Toto bolo teraz prvýkrát implementované v jedinečnom koncepte dua - Sleep Relax Duo. Kapsulový prípravok pozostáva nielen z kapsúl na večer, ale zahŕňa aj ranné kapsule na deň. Odporúčame tiež výťažok zo šafranu + rhodioly z čistých rastlinných extraktov, ako aj nový sprej na spanie s extraktom z mučenky a melatonínom, aby sa skrátil čas zaspávania.

Viac
Zobraziť 1 - 3 z 3 produktov

Kontaktujte nás

Online Counseling

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať mailom info(at)wolz.sk.

Doprava zadarmo

Free Shipping

Pri nákupe v našom eshope nemusíte platiť žiadnu dopravu. Stačí nakúpiť nad 47€ a dopravu kuriérom máte ZADARMO.

Spojte sa s nami

Využite sociálne siete a získajte informácie o nových produktoch okamžite