Enzyme Yeast Cells Dr. Wolz® with 600mg of Royale Gelee

Zell Oxygen® + Gelee Royale 600mg - Prírodný výživový doplnok

Prípravok Zell Oxygen® + Gelee Royale 600mg je jedinečnou kombináciou enzýmov kvasinkových buniek Dr. Wolz® s jedinečnou silou z úľa.

Ľudia radi používajú kombináciu prípravkov Enzyme Yeast Cells Dr. Wolz® s materskou kašičkou a vybraných vitamínov B k obnove svojej fyzickej sily po chorobe, pocite vyčerpania a únave ako liečebnú kúru alebo dokonca ju pravidelne užívajú.

Kombinácia osvedčeného produktu
Enzyme Yeast Cells Dr. Wolz® s materskou kašičkou a vybraných vitamínov B je silný energetický balíček, ktorý prospieva k zdravému vzhľadu pokožky. Materská kašička je unikátny potravinový koncentrát, ktorý vyživuje včelie kráľovny. Účinok materskej kašičky na larvy kráľovnej takmer hraničí so zázrakom. Počas piatich dní kráľovná dosiahne 1,800 krát jej počiatočnú váhu a po jedenástich dní schopnosť naklásť 2000 vajíčok denne.
Kráľovná sa živí celý život s materskou kašičkou, a to je dôvod, prečo sa dožíva 4-5 rokov. Robotnica včela na druhej strane, žije len po dobu 45 dní. Z tohto dôvodu sa včelia kráľovná stala symbolom sily a vitality.

- sila a vitalita
- pre zníženie únavy a pocitu vyčerpania
- na podporu metabolizmu

Vitamíny B2, B6, B12, niacín a kyselina pantoténová prispievajú k zníženiu únavy a pocitu vyčerpania

Všetky obsahnuté vitamíny B prispievajú k normálnemu fungovaniu metabolizmu

Vitamín B2, biotín a niacín prispievajú k udržaniu zdravej pokožky

Obsah balenia :

14 ampuliek po 20ml

 

Odporúčané dávkovanie :

Zell Oxygen® + Gelée Royale 600 mg Dr Wolz je koncentrát, preto zrieďte 1 fľaštičku denne s 125 ml nápoja podľa vlastného výberu, užívajte počas alebo po jedle v jednom čase alebo v priebehu dňa.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života.