Curabiom® Baby

18,80 €
S DPH

54g

Množstvo

  Bezplatné doručenie

(pri kúpe tovaru nad 47 €, do 47 € preprava za 2,20 €)

  3€ ZĽAVA PRE ODBERATEĽOV

(zaregistruj sa na odber noviniek pre zľavu)

  3% PRE REGISTORVANÝCH

(Zaregistrujte sa do nášho eshopu a dostanete zľavu 3% na všetky produkty. )

Curabiom® Baby

Curabiom® Baby je špeciálne vyvinutý prípravok pre dojčatá a tehotné ženy.Obsahuje kombináciu špeciálnych kmeňov baktérií mliečneho kvasenia a galaktooligosacharidov.

Črevná flóra-dôležitá pre bábätká a matky

Curabiom® Baby obsahuje kombináciu špeciálnych kmeňov baktérií mliečneho kvasenia (Bifidobacterium infantis,Lactobacillus acidophilus,Lactobacillus rhamnosus) a GOS (Galaktooligosacharidy). Galaktooligosacharidy sa získavajú z mliečneho cukru a preto sú veľmi podobné mliečnym oligosacharidom,ktoré sa nachádzajú v materskom mlieku.

GOS (Galaktooligosacharidy) a baktérie mliečneho kvasenia

Podávanie baktérií mliečneho kvasenia môže byť užitočné pre dojčatá a tehotné ženy.Najmä pre deti,ktoré nie sú dojčené alebo sa narodili cisárskym rezom.Preto Curabiom® Baby je špeciálne vyvinutý pre bábätká a tehotné ženy.Výber troch špeciálnych kmeňov baktérií mliečneho kvasenia (Bifidobacterium infantis,Lactobacillus acidophilus a Lactobacillus rhamnosus) bol založený na súčasných štúdiách.Ide o prirodzené baktériálne kultúry mliečneho kvasenia,ktoré sa okrem iného vyskytujú aj v materskom mlieku.

Obsiahnuté Galaktooligosacharidy (GOS) sú vláknina z potravy,ktorá pozostáva z viacerých cukrov.Nestrávené sa dostávajú do hrubého čreva,kde ich črevné baktérie využívajú ako potravu.Galaktooligosacharidy (GOS) sú viac podobné mliečnym oligosacharidom nachádzajúcim sa v materskom mlieku ako rastlinné fruktooligosacharidy (FOS),ktoré sa v materskom mlieku vôbec nevyskytujú.

Aktívne látky:

Galaktooligosacharidový prípravok z laktózy 95%.Živé baktérie mliečneho kvasenia (Bifidobacterium infantis,Lactobacillus acidophilus,Lactobacillus rhamnosus) 5%.

Bez lepku,želatíny a farbív.Bez stearanu horečnatého,oxidu kremičitého,sladidiel a oxidu titaničitého.

Odporúčané dávkovanie:

- do 6 mesiacov jedna odmerka denne (0,9g) denne

- od 6 mesiacov jedna odmerná lyžica (1,8g) dvakrát denne

- pre tehotné ženy dve odmerné lyžice (1,8g) dvakrát denne

- vmiešajte do tekutého (napr. materského mlieka,studenej prevarenej vody) alebo kašovitého jedla a čo najskôr spotrebujte. Nemiešajte s horúcimi nápojmi alebo jedlom.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života.

8 Položky
Novinka

Produkty v rovnakej kategórii: 9