Web Analytics

Darmflora plus URO

Nový

Obsah balenia: 40 Kapsúl

17,90 €

Darmflora plus URO

Obsahuje 3 špeciálne vybrané kmene mliečnych baktérií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus reuteri,Lactobacillus rhamnosus) ako aj biotín a Vitamín B12.

ZDRAVIE MOČOVÝCH CIEST

Viac ako 50% všetkých žien trpí najmenej raz v živote zápalmi urogenitálneho traktu.To znamená najmä močových ciest a močového mechúra.Tehotné ženy sú obzvlášť ohrozené,pretože hormonálne zmeny v tele nastávajúcej matky uľahčujú prechod baktérií hore do močového mechúra.Potom sa zvyčajne predpisjú antibiotiká.Spočiatku spôsobujú zmiznutie zápalu,avšak  rýchlo a často sa vracia späť.Typickým dôvodom je,že antibiotiká nielen ničia baktérie spôsobujúce choroby v močových cestách,ale tiež si vyberajú svoju daň v pošve a črevnej flóre.Intaktný mikrobióm je však základom pre zdravý imunitný systém.Dôvodom častejších infekcií močového mechúra môže byť preto poškodenie imunitného systému v dôsledku liečby antibiotikami.Ďalej aj pravdepodobne narušená vaginálna flóra môže viesť ku kolonizácii patogénmi. To je miesto ,kde Darmflora plus URO poskytuje podporu,pretože prispieva k udržaniu zdravých slizníc a tým aj zdraviu močového mechúra, močových ciest a pošvy.

 Darmflora plus URO obsahuje 3 špeciálne vybrané kmene mliečnych baktérií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus reuteri,Lactobacillus rhamnosus a tiež biotín,ktorý prispieva k udržaniu zdravých slizníc a tým k zdraviu močového mechúra,močových ciest a pošvovej flóry. *Vďaka vitamínu B12 podporuje Darmflora plus URO správnu funkciu imunitného systému.

Obsiahnutý biotín podporuje normálny energetický metabolizmus a prispieva k udržaniu zdravých slizníc a tým k zdraviu močových ciest a zdravej pošve*.

Čo je mikroflóra?

V našom gastrointestinálnom trakte žije okolo 100 000 000 000 000 (=biliónov) mikroorganizmov. Existuje 400 až 500 rôznych druhov baktérií,ale aj plesní a iných jednobunkových organizmov.Všetky tvoria črevnú flóru.Črevná flóra zabezpečuje správne prostredie.Je dôležité,aby "dobré" a "zlé" baktérie boli v rovnováhe a črevná flóra mohla podporovať organizmus.Toto je veľmi zodpovedná úloha.Koniec koncov až 80% všetkých imunitných buniek v našom tele žije v črevách.Pohlavné orgány, ako napríklad ženská vagína sú tiež kolonizované prírodnými mikroorganizmami.

Aktívne látky:

Kukuričný škrob,živé baktérie mliečneho kvasenia,(Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus reuteri,Lactobacillus rhamnosus) Vitamín B12,biotín.

Obal kapsuly: hydroxypropylmetylcelulóza (rastlinná celulóza)

Neobsahuje: lepok,želatínu,laktózu,fruktózu a farbivá. Ďalej bez stearátu horečnatého, oxidu kremičitého a oxidu titaničitého.

Odporúčané dávkovanie:

Maximálne 2 tablety za deň s jedlom a zapiť vodou. Tablety sa môžu užívať naraz alebo sa môžu rozložiť cez celý deň.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života.

* Biotín prispieva k udržaniu normálnych slizníc

** Vitamín B12 prispieva k normálnej funkcii imunitného systému

Zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia

Napísať hodnotenie

Darmflora plus URO

Darmflora plus URO

Obsah balenia: 40 Kapsúl

Napísať hodnotenie

Kontaktujte nás

Online Counseling

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať mailom info(at)wolz.sk.

Doprava zadarmo

Free Shipping

Pri nákupe v našom eshope nemusíte platiť žiadnu dopravu. Stačí nakúpiť nad 47€ a dopravu kuriérom máte ZADARMO.

Spojte sa s nami

Využite sociálne siete a získajte informácie o nových produktoch okamžite