Darmflora Plus Kinder + Familie Dr. Wolz

21,58 €

Obsah balenia: 68g 

Množstvo

  Bezplatné doručenie

(pri kúpe tovaru nad 47 €, do 47 € preprava za 2,20 €)

  3€ ZĽAVA PRE ODBERATEĽOV

(zaregistruj sa na odber noviniek pre zľavu)

  3% PRE REGISTORVANÝCH

(Zaregistrujte sa do nášho eshopu a dostanete zľavu 3% na všetky produkty. )

DARMFLORA PLUS KINDER + FAMILIE DR. WOLZ   

-Prírodný výživový doplnok

Darmflora plus Kinder + Familie Dr. Wolz obsahuje recepúru, ktorá je špeciálne prispôsobená zdraviu detí. Prípravok obsahuje baktérie mliečneho kvasenia, vitamín D pre imunitný systém dieťaťa, ako aj pre rast a vývoj kostí a vitamín B2 na podporu slizníc ako aj črevnej sliznice. * Špecialitou je 2’-fukozyllaktóza z ľudského mlieka. Táto jedinečná látka sa nachádza aj v materskom mlieku. Darmflora plus Kinder + Famile obsahuje 3 kmene mliečnych baktérií (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium lactis) vo vysokej koncentrácii šesť miliárd v dennej dávke a tiež osvedčený vlákninový inulín z čakanky.

 

Oligosacharid ľudské mlieko (HMO) 2’-fukozyllaktóza

2’-Fukozyllaktóza je špeciálna zložka takzvaných oligosacharidov ľudského mlieka (HMO). Jedná sa o komplexné sacharidy, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku. HMO sú hlavným rozlišovacím faktorom medzi materským a kravským mliekom. 2’-Fukozyllaktóza je najbežnejším oligosacharidom v materskom mlieku väčšiny matiek. A materské mlieko je stále to najlepšie pre dojčenskú výživu v porovnaní s inými počiatočnými dojčenskými výživami. Pretože dojčenie má najpriaznivejšie výsledky z hľadiska rastu, výživového stavu, imunitnej ochrany, črevnej flóry a výsledkov dlhodobého vývoja detí. Nie nadarmo sa preto pokúša zmenšiť priepasť medzi materským mliekom a dojčenskou výživou, ktorá je vo veľkej miere založená na kravskom mlieku. 2’-Fukozyllaktóza je doposiaľ najdôkladnejšie preskúmaným ľudským mliečnym oligosacharidom. Pretože 2’-fukozyllaktóza sa prirodzene vyskytuje v materskom mlieku, je zvlášť vhodná pre deti, ktoré neboli dojčené.

 

Aktívne látky:

Inulín, 2’-fukozyllaktóza (2’FL) (obsahuje mliečne zložky), baktérie mliečneho kvasenia (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium lactis), vitamín B2, vitamín D

 Prípravok neobsahuje lepok,želatínu, maltodextrín ani farbivá.Vhodné aj pre vegetariánov.

Poznámka:

Darmflora plus Kinder + Familie Dr. Wolz nie je určená pre deti do jedného roka kvôli HMO, ktoré obsahuje. Pre deti do jedného roka odporúčame Curabiom® Baby.

Obsah balenia:

68g prášku

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

Deti od 1 do 2 rokov užívajú 1 odmerku denne, od 3 rokov 2 odmerky. Dospelí užívajú 2 odmerky denne. Prášok môže byť vmiešaný napr. do jogurtu, müsli alebo nápojov. Nemal by sa však miešať s teplými nápojmi alebo jedlom.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života.

10 Položky
Novinka

Produkty v rovnakej kategórii: 9