Vitamín D3 4000 I.E. plus

14,83 €

Obsah balenia: 60 kapsúl

Množstvo
Posledné kusy v sklade

  Bezplatné doručenie

(pri kúpe tovaru nad 47 €, do 47 € preprava za 2,20 €)

  3€ ZĽAVA PRE ODBERATEĽOV

(zaregistruj sa na odber noviniek pre zľavu)

  3% PRE REGISTORVANÝCH

(Zaregistrujte sa do nášho eshopu a dostanete zľavu 3% na všetky produkty. )

Doplnkové poskytnutie vitamínu D3

Prírodný výživový doplnok - Vitamín D3 4000 I.E. plus Dr. Wolz

-Podporuje správny imunitný systém

-Pre zdravé kosti u dospelých a detí a normálnu funkciu svalov

-4000 IU vitamínu D3 na 1 kapsulu

-s resveratrolom, citrusovými bioflavonoidmi a vitamínom C z prášku zo šťavy z aceroly

Vitamín D je medzi vitamínmi skutočne všestranný. Tradične sa používa na podporu zdravia kostí. Nedávne výskumy však ukazujú, že vitamín D má aj mnoho ďalších dôležitých funkcií v celom tele.

Vitamín D je dôležitý aj pre svaly, zuby a imunitný systém1. Najmä v tmavom období je dôležité zabezpečiť dostatočný prísun vitamínu D. DR Wolz ponúka vysokú dávku vitamínu D, ktorá je vhodná pre celú rodinu a môže tiež podporovať rast a vývoj kostí u detí.

Koľko vitamínu D ľudia potrebujú?

V ideálnom prípade je hladina vitamínu D v krvi dospelého človeka celoročne medzi 30 až 50 μg/l.

Ľudia, ktorí majú často nedostatok vitamínu D, zahŕňajú:

-Deti a mládež

-Imobilní ľudia

-Starí ľudia

-Tehotné a dojčiace ženy

-Ženy v menopauze

-Športovci

Špeciálna vlastnosť: resveratrol

Na rozdiel od mnohých bežných produktov vitamínu D obsahuje vitamín D3 4000 IU plus sekundárnu rastlinnú látku resveratrol, ktorá je známa aj zo stredomorskej stravy. Štúdie ukazujú, že resveratrol môže ovplyvniť signálny účinok receptorov vitamínu D v orgánoch. Preto je kombinácia resveratrolu a vitamínu D3 dobrou kombináciou. Vitamín D3 4000 IU plus obsahuje 2 mg resveratrolu v kapsule, čo zodpovedá poháru červeného vína.

Vitamín C z čerešne acerola

To Dr. Vitamín C, ktorý Wolz používa, pochádza z čerešne acerola, ktorá pochádza predovšetkým z Južnej Ameriky. Je to jedno z najviac vitamínu C bohatého ovocia na Zemi. Keďže vitamín C je vo vode rozpustný vitamín, telo si ho nedokáže ukladať a preto ho musí denne prijímať potravou. Rovnako ako vitamín D, aj vitamín C prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému.

Flavonoidy z citrusových plodov

Citrusové flavonoidy patria medzi sekundárne rastlinné látky, ktoré chránia rastliny pred vonkajšími vplyvmi prostredia. Slúžia tiež ako prírodné farbivá (napr. antokyány) a tiež zohrávajú dôležitú úlohu v ľudskej výžive. Citrusové flavonoidy obsiahnuté vo vitamíne D3 4000 IU plus sa získavajú najmä z pomarančov a sú užitočným doplnkom prípravku vitamínu D.

Aktívne zložky:

Jedna kapsula obsahuje vitamín D3 (4000 IU) 100 µg, resveratrol 2 mg, citrusové bioflavonoidy 36 mg a vitamín C z prášku zo šťavy z aceroly 40 mg. Obal kapsuly pozostáva z rastlinnej celulózy.

Odporúčané dávkovanie:

Pre dospelých: 1 kapsulu každý 2. deň s malým množstvom tekutiny s hlavným jedlom. Ak je to potrebné, kapsuly možno otvoriť roztiahnutím a obsah skonzumovať s inými potravinami. Uvedený odporúčaný denný príjem sa nesmie prekročiť.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého

spôsobu života 

2 Položky
Novinka

Produkty v rovnakej kategórii: 6