Curcumin Extrakt 45 Dr. Wolz 90 kapsúl

29,08 €

Obsah balenia: 90 kapsúl

Množstvo
Skladom

  Bezplatné doručenie

(pri kúpe tovaru nad 47 €, do 47 € preprava za 2,20 €)

  3€ ZĽAVA PRE ODBERATEĽOV

(zaregistruj sa na odber noviniek pre zľavu)

  3% PRE REGISTORVANÝCH

(Zaregistrujte sa do nášho eshopu a dostanete zľavu 3% na všetky produkty. )

Kurkumín so 45 krát vyššou biologickou dostupnosťou

 Curcumin extract 45 -Prírodný výživový doplnok

Kurkumín sa používa v ázijskej prírodnej medicíne po niekoľko tisíc rokov. Do tej doby vzniklo viac ako 3000 štúdií o vplyve kurkumínu. Náš Cucurmin Extrakt 45 má až 40-krát vyššiu biologickú dostupnosť než štandardné liekové formy kurkumínu.

Čo je kurkumín?
Curcuma (Curcuma longa), tiež známy ako kurkuma, príbuzná zázvoru, je pôvodom z Indie a juhovýchodnej Ázie. Mnoho ľudí ho poznali a používali ako prírodné farbivo. Kurkuma bola používaná v Indonézii a Indii (Ayurveda) po dobu niekoľkých tisíc rokov. Hlavnou zložkou je kurkumín a ďalšie kurkuminoidy a tetrahydro-kurkuminoidy, ktoré patria do sekundárnych rastlinných látok fenolov.

 

Problém: biologická dostupnosť

Biologická dostupnosť kurkumínu je veľmi nízka. S tým je spojené aj to, že kurkumín je rozpustný v tukoch a preto je absorbovaný vo veľmi malom množstve vo vodnatom prostredí čriev 90% z neho sa opäť vylučuje. Je to jasne preukázané, keď sa pozrieme na črevo človeka, ktorý práve skonzumoval kurkumín.Žltým je vyznačné, že kurkumín nedosiahol metabolizmus alebo dosiahol ho len v malej miere. Doteraz bol kurkumín kombinovaný hlavne s piperínom, aby sa zlepšila jeho biologická dostupnosť. Hoci sa v dôsledku toho jeho koncentrácia v krvi zvyšuje, jeho zvýšenie trvá len jednu hodinu a potom rýchlo klesá na pôvodnú hodnotu. Udržateľná absorbcia kurkumínu preto nemôže byť dosiahnutá s piperínom, ktorý dráždi sliznicu.


Kurkumín od spoločnosti Dr. Wolz zaručuje 40 krát vyššiiu biologickú dostupnosť!
S extraktom kurkumínu 45 od Dr Wolz sa nám podarilo podstatne zvýšiť biologickú dostupnosť a poskytnúť telu čo najviac kurkumínu, aby sa jeho výhody využili naplno. Biologická dostupnosť Dr. Wolz 'kurkumín je až 45 krát vyššia ako z čistého kurkumínového prášku alebo štandardných kurkumínových prípravkov! Ako je to možné?
Tieto molekuly kurkumínu rozpustné v tukoch (lipofilné)sú uzatvorené v kruhu molekúl glukózy (druh cukru, tzv cyklodextrínu). Kurkumínové molekuly zostanú v tejto dutine, kým nedosiahnú čreva.

Vedecky dokázaný výťažok z Cucurminu 45

Vyššia biologická dostupnosť sekundárnej rastlinnej látky kurkurmín bola tiež dokázaná v štúdiách.Testovaným osobám bol raz podaný normálny kurkumín a tri rôzne prípravky,ktoré majú podľa výrobcov obzvlášť vysokú biologickú dostupnosť-vrátane extraktu curcuminu 45 od Dr.Wolz.

Výsledok: Curcumin extrakt 45 sa vstrebal viac ako 40-krát efektívnejšie ako čistý kurkumínový prášok! Z toho vyplýva,že Curcumin extrakt 45 poskytuje terapeutický potenciál kurkumínu v oveľa väčšej miere,ako doteraz dostupné produkty z kurkumínu.

- 150 mg kurkuminoidov denne s 40-krát vyššiou biologickou dostupnosťou

Účinné látky:

Tri kapsule obsahujú 999 mg mikrokapsúl kurkumínu (Gamma-cyklodextrín, Kurkumín 15%) (zodpovedá 150 mg kurkuminoidov) so 40 krát vyššiou biologickou dostupnosťou.

Kapsule sú vyrobené z rastlinnej celulózy.

Kurkumín extrakt 45 je rastlinného pôvodu.

Prípravok neobsahuje lepok, laktózu, fruktózu, želatínu ani farbivá.

Obsah balenia:

90 kapsúl


Odporúčané dávkovanie:

Užite tri kapsule oddelene počas dňa nerozhryznuté a zapite s dostatočným množstvom tekutiny.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života.

5 Položky

Tabuľka dát

Balenie
90 kapsúl
Novinka

Produkty v rovnakej kategórii: 6