Acerola-Vitamin C + Zitrusflavonoide Dr.Wolz 90g

16,20 €
S DPH

Obsah balenia: 90g

Množstvo
Skladom

  Bezplatné doručenie

(pri kúpe tovaru nad 47 €, do 47 € preprava za 2,20 €)

  3€ ZĽAVA PRE ODBERATEĽOV

(zaregistruj sa na odber noviniek pre zľavu)

  3% PRE REGISTORVANÝCH

(Zaregistrujte sa do nášho eshopu a dostanete zľavu 3% na všetky produkty. )

Vitamín C z čerešne Aceroly - pre zdravé fungovanie imunitného systému

Prírodný výživový doplnok - Acerola Vitamín C + Zitrusflavonoide

Acerola-vitamín C + flavonoidy sú výborným doplnkom v časoch väčšej potreby vitamínu C a to najmä v chladnom a vlhkom počasí, na únavu, stres a pri zvýšenej fyzickej námahe. Vitamín C prispieva k zdravému imunitnému systému, nervovému systému, pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom, prispieva k normálnej energie metabolizmu a zníženie únavy.

  • prírodný vitamín C z aceroly čerešne
  • s fytochemikáliami
  • pre zvýšenú potrebu vitamínu C


Multitalent Vitamín C!
Naša telesná pohoda a výkonnosť sú ovplyvnené rôznymi faktory. Základom je vyvážená výživa a dostatočný pohyb. Vitamín C je potrebné dodávať počas celého dňa prostredníctvom potravín, pretože ho telo neukladá. V niektorých situáciách, prijímať navyše vitamín C môže mať zmysel, ako napríklad vo fázach chladného a vlhkého počasia v čase vážnej fyzickej a psychickej záťaži alebo v prípade nevyváženého stravovania. Vitamín C je nielen najznámejší z vitamínov, ale je tiež plní celú radu úloh v tele.

 

Prírodný výživový doplnok vitamín C Dr. Wolz

Existuje veľa produktov vitamínu C. Rozdiel je v kvalite. Rovnako ako je tomu u všetkých produktov Dr. Wolz. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na prípravok Acerola Vitamin C + Zitrusflavonoide,  že je vysoko kvalitný a prírodného pôvodu. Vitamín C a flavonoidy citrusov pochádzajú z ovocného prášku čerešne Acerola, ibišteka, čučoriedok a pomaranča. Acerola rastie v tropických oblastiach strednej a južnej Ameriky a pozdĺž ibišteka a pomarančov sa počíta ako jeden z plodov s najpočetnejším množstvom vitamínu C na Zemi. Čučoriedky majú vysoké percento fytochemických látky z anthokyanov.

Čo sú flavonoidy citrusov?

Flavonoidy z citrusových plodov patria medzi tzv. fytochemikália. Jedná sa o bioaktívne látky, ktoré rastliny vytvárajú aby sa ochránili od nepriaznivých vplyvov vonkajšieho prostredia. Flavonoidy citrusov sú fytochemické zložky. Flavonoidy, ktoré sú niekedy tiež označované ako "vitamín P" sú zmesou rôznych flavonoidov citrusov, ktoré sú doplnené o ďalšie fytochemikálie, ako je zemný ibištek a farbivá z čučoriedok (anthokyanov). Tie podporujú biologickú aktivitu prírodného vitamínu C z čerešne Aceroly. Vzhľadom na význam vitamínu C a fytochemikálií v ľudskej výžive nemecká spoločnosť pre výživu odporúča dennú konzumáciu piatich porcií ovocia a zeleniny. Odporúčame náš prírodný prípravok Acerola Vitamin C + Bioflavonoide každému, kto nie je schopný riadiť sa týmto odporúčaním každý deň alebo ktorí by chceli extra porciu vitamínu C.

 

Účinné látky:

Ovocné koncentráty z: čerešne Acerola, šípky, čučoriedky, pomaranč, citrusy.
2 meracie lyžice (2 g) obsahujú: Vitamín C 240 mg, flavonoidy citrusov 116 mg.

Vitamín C: prispieva k normálnej funkcii imunitného systému; prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom; prispieva k zníženiu únavy a stavom vyčerpania; prispieva k normálnemu fungovaniu nervového systému; prispieva k normálnemu metabolizmu.

Obsah balenia :

90 g

Prípravok neobsahuje želatínu, laktózu, lepok, farbivá ani konzervačné látky

Odporúčané dávkovanie :

2 meracie lyžice (2 g) denne vsypať do jogurtu, cereálií alebo rozpustiť v džúse.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života.

7 Položky

Tabuľka dát

Balenie
90g
Novinka

Produkty v rovnakej kategórii: 6