Zell Oxygen® Dr. Wolz 250ml

7,42 €

Obsah balenia: 250ml

Množstvo
Posledné kusy v sklade

  Bezplatné doručenie

(pri kúpe tovaru nad 47 €, do 47 € preprava za 2,20 €)

  3€ ZĽAVA PRE ODBERATEĽOV

(zaregistruj sa na odber noviniek pre zľavu)

  3% PRE REGISTORVANÝCH

(Zaregistrujte sa do nášho eshopu a dostanete zľavu 3% na všetky produkty. )

Zell Oxygen® Dr.Wolz 

Zell Oxygen® je ochranná kombinácia obsahujúca životne dôležité látky pre zdravé fungovanie buniek.

Účinok produktu Zell Oxygen® bol preukázaný v in vivo a in-vitro štúdií. Pohár plný bohatstva - cenných látok, ktoré vyživujú a chránia bunky každý deň.

Prečo Dr Wolz® enzýmy kvasinkových buniek nie sú porovnateľné s inými kvasinkami?

- Pekárske droždie naďalej kvasí v tele.
- Pivné kvasnice je odpadový produkt v pivovaroch. Sú zahrievané, spracovávajú sa vo forme prášku, vločiek, alebo tabliet a nemájú enzýmový účinok.
- Enzýmy kvasinkových buniek na základe osobitného Dr. Wolz procesu sú pestované najmä s použitím extraktu z pšeničných klíčkov a ovocných štiav, bohatej na vitamíny s pridávaním kyslíka.

- Zostávajú biologicky aktívne, ale nemnožia sa v tele. Dr. Wolz® enzýmy kvasinkových buniek sú veľmi tenkostenné a preto môžu byť dokonale využité ľudským organizmom.
- Dr. Wolz® enzýmy kvasinkových buniek obsahujú veľké množstvo biologicky aktívnych prírodných bunkových zložiek z ortomolekulární pohľadu. Pohár plný bohatstva - cenných látok, ktoré vyživujú a chránia bunky každý deň: žiadne dve kvasinky nie sú rovnaké - Dr. Wolz® enzýmy kvasinkových buniek sú preto špecialita.

Čo sú enzýmy?

Enzýmy, život zapaľujúce iskry, sú bielkoviny, ktoré v skutočnosti umožňujú fungovaniu metabolických procesov v tele. Sú nevyhnutné pre trávenie a budovanie nových biologických zlúčenín. Regulujú látkovú výmenu, odstráňujú "odpad" z buniek. 


- Ochrana buniek pred oxidačným stresom
- Podpora pri strese a chorobe
- Zníženie únavy a vyčerpania

- Pri nedostatočnej výžive

Zloženie:

Hefezellen-enzým kvasinkových buniek 65%,koncentrát ovocnej šťavy (pomaranč,grapefruit,citrón) jablková šťava z jablkového koncentrátu,inaktivované sušené enzýmy Hefezellen ,olej z pšeničných klíčkov 1,5%,prášok zo šťavy aceroly,nikotínamid,vitamín B12.

Zell Oxygen® obsahuje 12% obj.prírodného fermentačného alkoholu.

Obsah balenia: 

250ml

Odporúčané dávkovanie:

Zell Oxygen® je koncentrát preto podľa vašich potrieb užívajte 20-30ml (2-3 polievkové lyžice) denne 250ml nápoja s jedlom alebo po jedle.Všetko naraz alebo rozdelené.Doporučujeme zapiť s jablkovým džúsom.Pred použiťím pretrepať.Po otvorení skladujte v chladničke a plynule spotrebujte.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života.

1 ks

Tabuľka dát

Balenie
250ml
Novinka

Produkty v rovnakej kategórii: 6