Cholesterinreduktion Dr. Wolz 224g

22,42 €

Obsah balenia: 224g

Množstvo
Skladom

  Bezplatné doručenie

(pri kúpe tovaru nad 47 €, do 47 € preprava za 2,20 €)

  3€ ZĽAVA PRE ODBERATEĽOV

(zaregistruj sa na odber noviniek pre zľavu)

  3% PRE REGISTORVANÝCH

(Zaregistrujte sa do nášho eshopu a dostanete zľavu 3% na všetky produkty. )

Cholesterinreduktion Dr.Wolz 224g

 Cholesterinreduktion Dr. Wolz s ovsenými beta-glukánmi je bylinkový kombinovaný prípravok vyvinutý podľa najnovších výskumov, ktorý môže prirodzene znižovať hladinu cholesterolu v krvi. * Zníženie zvýšenej hladiny cholesterolu v krvi znižuje riziko srdcových chorôb.*

Produkt obsahuje ovsené betaglukány, ktoré vám umožňujú znížiť hladinu cholesterolu v krvi úplne prirodzeným spôsobom. * Vďaka tomu je prípravok vhodný pre všetkých ľudí, ktorí chcú znížiť riziko srdcových chorôb znížením svojej vysokej hladiny cholesterolu. * Pretože lipidy v krvi a predovšetkým cholesterol, ktorý hrá dôležitú úlohu pri rozvoji vaskulárnych chorôb a infarktov, je dnes nespochybniteľný.

Čo obsahuje Cholesterinreduktion Dr.Wolz?

Bioaktívne betagukány z ovsa

Dr.Wolz používa veľmi špeciálny ovos zo Škandinávie s obzvlášť vysokým podielom betaglukánov znižujúcich hladinu cholesterolu. Tam na ďalekom severe nachádza optimálne podmienky pre svoju vyspelosť.Počas rastovej fázy potrebuje vlhké a chladné podnebie s množstvom dažďov a slnečných lúčov, ako aj veľa svetla a dlhé dni počas obdobia dozrievania.Iba spojenie špeciálneho druhu ovsa so severskou klímou a jeho špeciálne spracovanie prinieslo požadovaný vysoký obsah betaglukánu v ovse približne 22%. Obchodný ovos naopak obsahuje len 3-5%.Účinok dennej konzumácie 3g ovseného betaglukánu na zníženie hladiny cholesterolu bol dokázaný v mnohých klinických štúdiách.

Aktívne látky:

Ovos s obsahom 23% betaglukánov, vitamín B6,vitamín B1,kyselina listová,vitamín B12

Obsah balenia:

224g prášku

Odporúčané dávkovanie:

Miešajte 16g (4 odmerné lyžice) s jedlom bohatým na vodu alebo nápojom (napr. mliekom) podľa vášho výberu. Je možné si pripraviť lahodný mliečny koktail s Cholesterinreduktion Dr. Wolz so sezónnym ovocím, müsli alebo cereáliami.Požadovaný efekt dosiahnete ak skonzumujete najmenej 3g betaglukánov denne.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života.

* Ovsený betaglukán znižuje hladinu chodlesterolu v krvi. Zníženie hladiny cholesterolu môže znížiť riziko srdcových chrôb.

 2* betaglukány pomáhajú udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi.

 3* Vitamín B1 prispieva k normálnej činnosti srdca.

 4* Vitamín B6 a vitamín B12 prispievajú k normánej tvorbe červených krviniek.

 5* Kyselina listová prispieva k normálnemu metabolizmu homocysteínu a k normálnej tvorbe krvi.

4 Položky

Tabuľka dát

Balenie
224g
Novinka

Produkty v rovnakej kategórii: 3