Einschlafspray Dr. Wolz

9,95 €
S DPH

Obsah balenia: 30ml

Množstvo
Posledné kusy v sklade

  Bezplatné doručenie

(pri kúpe tovaru nad 47 €, do 47 € preprava za 2,20 €)

  3€ ZĽAVA PRE ODBERATEĽOV

(zaregistruj sa na odber noviniek pre zľavu)

  3% PRE REGISTORVANÝCH

(Zaregistrujte sa do nášho eshopu a dostanete zľavu 3% na všetky produkty. )

Einschlafspray

Súčasné štúdie ukazujú,že veľká časť nemeckej populácie nemá dostatok spánku. Zvyčajne menej ako 7 hodín za noc.Dostatočná regenerácia je nesmierne dôležitá pre vlastné regeneračné procesy v organizme. Platí to najmä vtedy,keď je v každodennom živote čoraz ťažšie nájsť pokoj a vypnúť.

Einschlafspray možno použiť pol hodniny pred spaním ako prirodzenú pomôcku pre rýchlejšie zaspávanie.Obsahuje melatonín,ktorý pomáha skrátiť čas potrebný na zaspávanie.Melatonín je hormón produkovaný telom v epifýze v mozgu.Najmä tma stimuluje produkciu melatonínu.Keďže melatonín riadi spánok,je známy ako aj ako spánkový hormón.Ak je denno-nočný rytmus v nerovnováhe,napríklad v dôsledku (Jet Lag) je vhodné užívať melatonín.

Tento produkt obsahuje aj kvalitný extrakt z mučenky.Je vegánsky, bez konzervantov a cukru.

Obsah balenia:

voda,etanol,sladidlo xylitol,melatonín,prírodná citrónová aróma,prírodná mätová aróma,acidifikátor: kyselina citrónová, extrakt z mučenky.

Odporúčané dávkovanie:

Nastriekajte 2-3 vstreky denne priamo do úst asi 30 minút pred spaním.

V prípade pásmovej choroby (jet-lag) sa pozitívny účinok dosiahne,ak sa 1 vstrek (0,5mg melatonínu) užije krátko pred spaním pred vycestovaním a v prvých dňoch po prílete do cieľa.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života.

  

1. Melatonín pomáha skrátiť čas potrebný na zaspávanie. Pozitívny účinok sa dosiahne pri použití 1mg melatonínu krátko pred spaním.

2. Melatonín pomáha zmierniť subjektívny pocit jet-lag (pásmová choroba).Pozitívny účinok dosiahne,ak sa 1 vstrek (0,5mg melatonínu) užije krátko pred spaním pred vycestovaním a v prvých dňoch po prílete do cieľa.

2 Položky
Novinka

Produkty v rovnakej kategórii: 2