Probiocolon Gewichtsreduktion

22,42 €

Obsah balenia: 315g

Množstvo

  Bezplatné doručenie

(pri kúpe tovaru nad 47 €, do 47 € preprava za 2,20 €)

  3€ ZĽAVA PRE ODBERATEĽOV

(zaregistruj sa na odber noviniek pre zľavu)

  3% PRE REGISTORVANÝCH

(Zaregistrujte sa do nášho eshopu a dostanete zľavu 3% na všetky produkty. )

Probiocolon® Gewichtsreduktion

Probiocolon® Gewichtsreduktion je jedným z novších prípravkov z výskumu Dr.Wolza s cielom účinného dosiahnutia úbytku hmotnosti prirodzenou cestou!

Dosiahnite chudnutie prirodzene!

Prevratná receptúra Probiocolon® Gewichtsreduktion obsahuje špeciálne črevné baktérie, trio inovatívnych rastlín,rozpustnú prírodnú vlákninú,prirodzene získaného a biologicky dostupného cholínu na podporu metabolizmu tukov a funkciu pečene.Vitamín B6 na energetický metabolizmus a na reguláciu hormónov.Receptúru završuje podpora tráviacich enzýmov minerál vápnik.Vláknina glukomanan z koreň konjac je rozhodujúci pre chudnutie.

Spravte zo svojej črevnej flóry spojenca!

Ak chcete schudnúť mali by ste do svojho konceptu zahrnúť aj črevá.Vápnik obsiahnutý v probiocolone podporuje tráviace enzými.V našom gastrointestinálnom trakte žije okolo 100 000 000 000 000 (100 biliónov) mikroorganizmov. Existuje viac ako 1000 rôznych druhov baktérií ,ale aj plesní a rôznych iných jednobunkových organizmov. Všetky tvoria črevnú flóru. Spolu s povrchom čreva vytvára bariéru a má tak ochrannú funkciu pre celý náš organizmus.

Vaše črevo rozhoduje, či priberáte

Črevná flóra určuje či priberáme alebo máme sklon k nadváhe.Ľudia s nadváhou majú často vysoký podiel baktérií takzvaných firmicutes. Jedná sa o bakteriálne kmene,ktoré obzvlášť dobre využívajú zložky potravy.To znamená,že stále získavajú veľa energie z údajne nízkokalorických poravín.Tú si potom telo ukladá ako tuk.Dobrá správa je,že správnou stravou môžeme ovplyvniť vzťah medzi dobrými a tučnými baktériami.Probiocolon to podporuje to podporuje napr. vápnikom,pretože prispieva k funkcii tráviacich enzýmov, a tým hrá dôležitú úlohu pri využití potravy v metabolizme.

Kombinácia mliečných baktérií a vlákniny:

Probiocolon® Gewichtsreduktion obsahuje užitočnú kombináciu špeciálnych baktérií mliečneho kvasenia vo vysokých dávkacha troch rozpustných vlákien.

- inulín z čakanky

- glukomanan z koreňa konjaca

-vlákna z akácie

Tieto vysokokvalitné prírodné vlákna sú vynikajúcim doplnkom pre baktérie mliečneho kvasenia obsiahnuté v Probiocolone.

Aktívne Látky:

Rozpustná vláknina (akáciová vláknina arabská guma) Inulín (oligofruktóza) konjakový glukomanan, vápnik,cholín,bifidobacterium longum,Vitamín B6

Odporúčané dávkovanie:

7g ( = jedna odmerná lyžica) zamiešajte do pohára vody (= 200ml) trikrát denne pred jedlom.Pozitívny účinok sa začína s dennou dávkou glukomananu,ktorý sa užíva v troch dávkach po jednom grame spolu s 1-2 pohármi vody pred jedlom ako súčasť nízkokalorickej stravy.

Neobsahuje: laktózu,želatínu a farbivá

Vhodné aj pre vegánov

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života.

9 Položky
Novinka

Produkty v rovnakej kategórii: 3