Immun select Dr.Wolz 125 Kapsúl

27,42 €
Množstvo

  Bezplatné doručenie

(pri kúpe tovaru nad 47 €, do 47 € preprava za 2,20 €)

  3€ ZĽAVA PRE ODBERATEĽOV

(zaregistruj sa na odber noviniek pre zľavu)

  3% PRE REGISTORVANÝCH

(Zaregistrujte sa do nášho eshopu a dostanete zľavu 3% na všetky produkty. )

Immun select Dr. Wolz -prírodný výživový doplnok

Imunitné kapsuly Immun select Dr. Wolz obsahujú inovatívnu kombináciu mikroživín, ktoré kombinujú dôležité imunitné látky antioxidanty, ako aj vitamín C (z čerešne aceroly).Organicky viazaný zinok s bioaktívnou látkou (1-> 3), (1-> 6) -Beta-D-glukánom z bunkovej steny kvasiniek kombinujú mliečnu baktériu Lactobacillus paracasei MCC1849 a sekundárnu rastlinnú látku kvercetín za vzniku prírodného imunitne aktívneho komplexu.

 

Immun select Dr. Wolz je pre ľudí, ktorí chcú podporovať obranyschopnosť svojho tela.Športovcov, ktorí si chcú udržať imunitný systém počas tréningových fáz.Pre ľudí, ktorí trpia únavou a vyžerpaním.

AKTÍVNE LÁTKY:

(1-> 3), (1-> 6) -Beta-D-glukán

Beta-glukány sú veľmi cenné vlákniny s dlhým reťazcom (prírodné polysacharidy). Získavajú sa z bunkových stien najmenšej huby na svete. Iba (1-> 3), (1-> 6) -Beta-D-glukány spĺňajú požiadavky pre Immun select Dr. Wolz nevyhnutné požiadavky.

Lactobacillus paracasei

Immun select Dr. Wolz obsahuje mliečny bakteriálny kmeň Lactobacillus paracasei MCC1849, ktorý bol vybraný z tisícov, pretože vykazoval najvyšší potenciál v porovnaní. Existuje pre neho množstvo pozitívnych (ľudských) štúdií.

Kvercetín

Sekundárna rastlinná látka kvercetín je žltý prírodný pigment zo skupiny polyfenolov. Veľkú časť kvercetínu nájdete v cibuli, jablkách a brokolici. Kvercetín sa však môže do značnej miery zničiť skladovaním a prípravou (napr. Zahriatím) keďže šupka obsahuje cenné farbivo, stráca sa aj pri lúpaní zodpovedajúcich druhov ovocia a zeleniny. Dennú dávku Immun select Dr. Wolz obsahuje toľko kvercetínu ako jeden kilogram brokolice alebo 500 gramov jabĺk.

Vitamín C z čerešne aceroly

Vitamín C je nielen najznámejší z vitamínov, ale aj skutočne všestranný, pretože plní v tele najrôznejšie úlohy vrátane zdravého imunitného systému. Immun select Dr. Wolz obsahuje vitamín C zo šťavy z čerešne aceroly. Je teda v prírodnej forme so všetkými svojimi prekurzormi a preto je biologicky dostupnejší ako syntetická kyselina askorbová. Čerešňa acerola rastie v tropických oblastiach Strednej a Južnej Ameriky a je jedným z plodov na Zemi, ktoré sú bohaté na vitamín C.

Zinok

Stopový prvok zinok plní v tele množstvo úloh. Dôležitou z nich je podpora imunitného systému. Zinok sa vyskytuje hlavne v živočíšnych potravinách (najmä ustrice, vnútornosti, ryby, syry). Ak máte vegetariánsku alebo nevyváženú stravu, môže mať zmysel pridávať zinok. V Immun select Dr. Wolz používa prírodný zinok, ktorý je biologicky viazaný v zinkových kvasniciach.

Obsah kapsuly:

Jedna kapsula obsahuje 225 mg beta-glukánov, 20 mg vitamínu C, 7,5 mg kvercetínu, 5 mg Lactobacillus paracasei, 2,5 mg zinku.

Obsah balenia:

125 Kapsúl

Odporúčané dávkovanie:

4 kapsuly denne pri jedle s tekutinou. Ak je to potrebné, kapsuly sa dajú otvoriť ich potiahnutím. Deti vo veku od štyroch rokov majú polovicu.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života.

10 Položky
Novinka

Produkty v rovnakej kategórii: 6