Vitalkomplex Dr. Wolz 500ml

29,92 €

Obsah balenia: 500ml

Množstvo
Posledné kusy v sklade

  Bezplatné doručenie

(pri kúpe tovaru nad 47 €, do 47 € preprava za 2,20 €)

  3€ ZĽAVA PRE ODBERATEĽOV

(zaregistruj sa na odber noviniek pre zľavu)

  3% PRE REGISTORVANÝCH

(Zaregistrujte sa do nášho eshopu a dostanete zľavu 3% na všetky produkty. )

Zdravie po celý deň - vhodné pre celú rodinu

Vitalkomplex Dr. Wolz - Prírodný výživový doplnok


Tekutý koncentrát životne dôležitých a kvalitných látok s obsahom bioaktívnych rastlinných zložiek.

Vitalkomplex Dr. Wolz zásobuje naše telo množstvom kľúčových životne dôležitých látok - vitamínov, minerálov, stopových prvkov a najmä fytochemikáliami, ochrannými látkami z rastlín, ktoré sú nevyhnutné pre naše zdravie.

Vitalkomplex Dr. Wolz je teda výborným doplnkom pre každého, komu na svojom zdraví záleží. Pre tých, ktorí sú vystavení veľkému množstvu stresu v osobnom alebo pracovnom živote, ktorí sa nemôžu zdravo stravovať  alebo pre tých, ktorých životné situácie vyžadujú väčšiu potrebu.

 

Vitamíny skupiny B, vápnik, železo a horčík prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu. Železo prispieva k normálnemu prenosu kyslíka v tele. Vitamíny B2, niacín, kyselina pantoténová, B6, B12, železo a horčík hrajú svoju dôležitú úlohu pri znižovaní únavy a stavu vyčerpania. Vitamíny B6, B12, D, železo a zinok prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Nevyhnutný vápnik a vitamín D pre zdravý rast a zdravý vývoj detských kostí. Železo prispieva k normálnemu kognitívnemu vývoju dieťaťa. Vitamíny B1, B2, niacín, B6, B12, biotín a horčík prispievajú k normálnej funkcii nervového systému. Vitamíny B1, B6, B12 a biotín podporujú zdravú psychickú rovnováhu, železo a zinok normálne kognitívne funkcie. Vitamíny B6, B12 a železo prispievajú k normálnej tvorbe červených krviniek. Vitamín C a zinok pomáhajú v ochrane bunky pred oxidačným stresom.


Doprajte sebe a svojej rodine to najlepšie z prírody!

Bioaktívne prírodné látky obsiahnuté v prípravku Vitalkomplex Dr. Wolz pochádzajú z rôznych druhov ovocia a zeleniny, byliniek, húb, extraktov z rajčín, zeleného čaju a brokolice. Okrem toho, Vitalkomplex taktiež obsahuje šťavu z kyslej kapusty.

- pre ľudí, ktorí dbajú o svoje zdravie a ak tam je zvýšená potreba
- prémium v kombinácií kľúčových, funkčných, bioaktívnych prírodných látok
- s vysokým obsahom fytochemikálií.


Obsah balenia :

500 ml

Odporúčané dávkovanie :

Vitalkomplex Dr Wolz je koncentrát. Užívajte denne 20 ml zriedeného roztoku s polovicou pohára vody alebo džúsu. Deti užívajú polovičné množstvo.Po otvorení uchovávajte v chladničke a plynule spotrebujte.Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života.

1 ks

Tabuľka dát

Balenie
500ml
Novinka

Produkty v rovnakej kategórii: 6