Zníženie hladiny cholesterolu - ovso-beta-glukány

Prírodný výživový doplnok Cholesterinreduktion Dr. Wolz

Prípravok Cholesterinreduktion Dr. Wolz z ovsa-beta-glukánov je kombinovaný liek na rastlinnej báze vyvinutý podľa najnovších výskumov, prostredníctvom ktorého môže byť hladina cholesterolu v krvi prirodzene znížený. Zníženie príliš vysokej hladiny cholesterolu v krvi môže znížiť riziko ischemickej choroby srdca.

Fakt, že tuky v krvi, a to najmä cholesterol, hrajú kľúčovú úlohu vo vývoji cievnych príhod a infarktu myokardu je v súčasnej dobe nesporné.

 

- Ovos-beta-glukány znižujú hladinu cholesterolu v krvi

- Vitamíny skupiny B prispievajú k normálnym funkciám srdca a krvného obehu.

 

Účinné látky:

Čo prípravok Cholesterinreduktion Dr. Wolz obsahuje?

 

Bioaktívne beta-glukány z ovsa

Dr. Wolz používa špeciálny ovos zo Škandinávie s mimoriadne vysokým percentom cholesterolu znižujucimi beta-glukánmi. Tam hore na ďalekom severe majú ideálne podmienky zrieť. Počas rastu potrebujú vlhké, chladné podnebie s množstvom slnečného svitu, dažďa, veľa svetla a dlhé dni v čase dozrievania. Iba spojenie zvláštneho druhu ovsa s drsným severským podnebie a jeho špeciálne spracovanie vytvára potrebný vysokú obsah beta glukánu - asi 22 percent v ovse. V porovnaní komerčný ovos obsahuje len 3 až 5 percent. Mnoho klinických štúdií preukázalo  učinok zníženia cholesterolu dennou konzumáciou 3 g beta-glukánov z ovsa.

 

Beta-glukány prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

Vitamín B1 prispieva k normálnej funkcii srdca.

Vitamíny B6 a B12 prispievajú k správnej tvorbe červených krviniek.

Folát prispieva k normálnemu metabolizmu homocysteínu.

 

Obsah balenia:

224 g prášku

 

Odporúčané dávkovanie :

zamiešajte 16 g (4 úrovne odmerky) do mlieka alebo jogurtu. Obsah môžete vsypať aj do cereálií a mlieka pri raňajkách. Taktiež si môžete urobiť mliečny nápoj so sezónnym ovocím s využitím bezlaktózového alebo sójového mlieko. Obsah môžete vmiešať aj do ovocných štiav alebo čistej vody.

 

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života.