podpora pre zdravý prietok krvi

Prírodný výživový doplnok - Thromboflow Dr. Wolz

WSTC obsiahnutá v Thromboflow® Dr. Wolz podporuje normálnu agregáciu krvných doštičiek a prispieva k zdravému prietoku krvi.

Thromboflow Dr. Wolz obsahuje špecifický komplex (WSTC), ktorý obsahuje viac ako 30 fytochemikálii z rajčín, ktoré sa získavajú pomocou patentovaného procesu veľmi šetrnej extrakcie. Tento komplex nemá nič spoločného s lykopénom, červeným farbivom z paradajka, ktorý má úplne odlišné vlastnosti.

Účinná látka v Thomboflow® udržuje doštičky v prirodzenom stave a umožňuje im voľne prúdiť v cievach. To znižuje možnosť, aby sa doštičky začali zhlukovať. Thromboflow® nezasahuje kde je vyžadované zrážanie krvi, tj. v prípade úrazu. Takže Thromboflow® Dr Wolz je produkt založený na aktívnom komplexe fytochemikálií, ktoré pôsobia priamo pri koreni a prispievajú k zdravému krvnému obehu.

Odporúčaná dávka je jedna tyčinka (5 g), alebo jedna kapsula (150 mg) denne. Účinok sa prejaví asi 1-1,5 hodiny po tom, čo je dávka prijatá. Denná dávka Thromboflow zachováva pružnosť krvných doštičiek po dobu 24 hodín.

- pre normálnu agregáciu krvných doštičiek

- pre zdravý krvný tok

 

Účinné látky:

Thromboflow Dr. Wolz obsahuje vysoko špecializovane štandardizovaný extrakt z rajčín ( WSTC). Kapsula obsahuje dodatočne aj resveratrol.

Prípravok neobsahuje želatínu, lepok, laktózu, fruktózu ani farbivá.

Thromboflow® pomáha udržať normálnu agregáciu krvných doštičiek, ktorá prispieva k zdravému prietoku krvi.

 

Obsah balenia :

20 alebo 60 kapsúl - len jedna kapsula denne
10 alebo 30 vrecúšok - iba jeden sáčok denne

 

Odporúčané dávkovanie ( pre kapsule ):

1 kapsula denne s pohárom vody alebo inej tekutiny.

 

Odporúčané dávkovanie ( pre sáčky ) :

1 sáčok (5 g) denne. Thromboflow Dr. Wolz je k dispozícii vo forme tabliet, ktoré sa môžu prehltnúť priamo zo sáčku, alebo vložením do úst za použitia lyžičky a zapije sa tekutinou. Najlepšie užívať ráno.

Prípravok neobsahuje želatínu, lepok, laktózu, fruktózu ani farbivá.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života