Výživový doplnok pre liečbu zápalových reumatických ochorení (reumatizmus)

Rheuma effective Dr. Wolz

Rheuma effective Dr. Wolz  je produkt, ktorý vďaka svojmu vysoko dávkovanému obsahu EPA, ktorá sa získava pomocou špeciálnej techniky - zabraňuje tvoreniu látok v tele, ktoré prispievajú k zápalu - reumatickým procesom.

EPA je eikosapentaenová kyselina, ktorá sa radí do skupiny látok odborne nazývaných omega-3 mastné kyseliny.

Zvyčajne normálne stravovanie nie je dostatočné na doplnenie veľkej zásoby EPA,  aby sme ju nášmu telu poskytli, museli by sme jesť veľké denné množstvo mastných čerstvých rýb. 4 kapsule prípravku
Rheuma effective Dr. Wolzsú teda jednoduchšou voľbou. Navyše, reumatické ochorenia sú tlmené, ak je spotrebovanej menej kyseliny arachidónovej. Táto mastná kyselina je zložka, ktorú obsahuje napríklad mäso, a vaječné žĺtko. To znamená, že reumatických pacienti by mali jesť mäso nanajvýš dvakrát týždenne a nie viac ako 2 žĺtky týždenne.

Zápalové reumatické problémy sa môžu výrazne zlepšiť zmenou v stravovaní v kombinácii s výživovým doplnkom Rheumatism effective Dr. Wolz 

- pravidelný prísun EPA v prípadoch reumatizmu
- pre reumatické stavy
- 1000 mg EPA denne

Liečivá:

Omega-3-mastné kyseliny (s vysoko koncentrovanou eikosapentaenovou kyselinou 66,75%, 1000 mg EPA denne) a vitamín E.

4 kapsule obsahujú 2,000 mg vysoký koncentrát rybieho oleja z morských rýb s 1000 mg eikosapentaenová kyselina, 120 mg Kyselina dokosahexaenová , 1,7 mg vitamín E.

Prípravok neobsahuje lepok, laktózu, farbivá ani konzervanty .

 

Obsah balenia :

60 kapslí


Odporúčané dávkovanie

Užite 4 kapsule denne, tablety užívajte celé, kedykoľvek cez deň spolu s jedlom a malým množstvom tekutiny. Po 3 mesiacoch môžeme znížiť dávkovanie na 2 kapsule denne.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života.