Zell Oxygen® ZYM anti-aging prípravok proti starnutiu, s obsahom enzýmov, aminokyselín, minerálnych látok, vitamínov, stopových prvkov a biologickými ochrancami.
Zell

Oxygen® ZYM anti-aging - Prírodný výživový doplnok 

Prípravok Zell Oxygen ZYM anti-aging je vybraná kombinácia životne dôležitých látok pre regeneráciu buniek, ktoré úspešne bojujú proti voľným radikálom a zbazpečujú pre-oxidačné procesy, pomalšie starnutie tela a to zostáva zdravšie.
Mali by ste dbať na antioxidačnú ochranu organizmu, môžete ju optimálne podporiť s prípravkom Zell Oxygen® ZYM anti-aging.
Mnoho ľudí nevie uspokojiť svoju potrebu enzýmov, vitamínov, minerálov a stopových prvkov svojim obvyklým stravovaním. Takmer nikdy nemôže byť do organizmu dodané dostatočné množstvo vitamínov, stopových prvkov, minerálov a antioxidačných látok. Životne dôležité látky musia byť doplnené.

 
Prípravok proti starnutiu obsahuje:
- Prípravky
Enzyme Yeast Cells Dr. Wolz®, ktoré sú vyrábané v špeciálným biologickým procesom. Enzýmy kvasinkových buniek sú charakteristické množstvom ich biologicky aktívnych zložiek.
- Fytochemikálie sú bioaktívne látky, ktoré sú produkované rastlinami aby ich chránili proti nežiadúcim vplyvom vonkajšieho prostredia, napr. lykopén z paradajok.
- Výťažky flavonidov z citrusových plodov, tzv hesperidín.
- 30 mg koenzým Q10 v dennej dávke zosilňuje účinok biologických zložiek na bunky a preto sú špeciálne užitočné v prípade psychickej a fyzickej záťaži.

• ochrana buniek proti oxidačnému stresu
• aktivuje regeneráciu buniek a bunkový metabolizmus
• v boji proti únave a stavom vyčerpania


Vitamíny C, E, selén a zinok prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom
Vitamíny B2, B6, B12, niacín, kyselina listová a kyselina pantoténová prispievajú k zníženiu únavy a pocitom vyčerpania

Obsah balenia :

Kombinované balenie - 14 ampuliek po 20 ml a 14 kapsúl

Odporúčané dávkovanie :

Prípravok Zell Oxygen® ZYM anti-aging je koncentrát, preto zrieďte 1 fľaštičku s 125 ml nápoja podľa vlastného výberu, užívajte denne, počas alebo po jedle v jednom čase alebo v priebehu dňa, pridajte 1 kapsulu.


Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života.