Doplnok so životne dôležitými látkami ako enzýmy, aminokyseliny, minerálne látky, stopové prvky a biologické ochranné látky.

Zell Oxygen® plus - Prírodný výživový doplnok


Zell Oxygen® a je ochranná kombinácia obsahujúca životne dôležité látky pre zdravé fungovanie buniek.

Účinok produktu Zell Oxygen® bol preukázaný v in vivo a in-vitro štúdií. Pohár plný bohatstva - cenných látok, ktoré vyživujú a chránia bunky každý deň.

Prečo Dr Wolz® enzymy kvasinkových buniek nie sú porovnateľné s inými kvasinkami?

- Pekárske droždie naďalej kvasí v tele.
- Pivné kvasnice je odpadový produkt v pivovaroch. Sú zahrievané, spracovávajú sa vo forme prášku, vločiek alebo tabliet a nemájú enzýmový účinok.
- Enzýmy kvasinkových buniek na základe osobitného Dr. Wolz procesu sú pestované najmä s použitím extraktu z pšeničných klíčkov a ovocných štiav, bohatej na vitamíny s pridavaním kyslíka.

- Zostávajú biologicky aktívne, ale nemnožia sa v tele. Dr. Wolz® enzýmy kvasinkových buniek sú veľmi tenkostenné a preto môžu byť dokonale využité ľudským organizmom.
- Dr. Wolz® enzýmy kvasinkových buniek obsahujú veľké množstvo biologicky aktívnych prírodných bunkových zložiek z ortomolekulární pohľadu. Pohár plný bohatstva - cenných látok, ktoré vyživujú a chránia bunky každý deň: žiadne dve kvasinky nie sú rovnaké - Dr. Wolz® enzýmy kvasinkových buniek sú preto špecialita.

Čo sú enzýmy?

Enzýmy, život zapaľujúce iskry, sú to bielkoviny, ktoré v skutočnosti umožňujú fungovaniu metabolických procesov v tele. Sú nevyhnutné pre trávenie a budovanie nových biologických zlúčenín. Regulujú látkovú výmenu, odstráňujú "odpad" z buniek. 


- Ochrana buniek pred oxidačným stresom

- Podpora pri strese a chorobe

- Zníženie únavy a vyčerpania

- Pri nedostatočnej výžive
 

Obsah balenia :

dostupné  2 veľkosti balenia : 250 ml alebo ekonomické balenie s 3x 250 ml

Odporúčané dávkovanie :

Zell Oxygen® plus je koncentrát, preto zrieďte 20-30 ml (2-3 polievkové lyžice) denne s 200-270 ml nápoja podľa vlastného výberu, užívajte počas alebo po jedle v jednom čase alebo v priebehu dňa.