Zdravie po celý deň - vhodné pre celú rodinu

Vitalkomplex Dr. Wolz - Prírodný výživový doplnok


Tekutý koncentrát životne dôležitých látok s obsahom bioaktívnych rastlinných zložiek.

Vitalkomplex Dr. Wolz zásobuje naše telo množstvom kľúčových životne dôležitých látok - vitamínov, minerálov, stopových prvkov a najmä fytochemikáliami, ochrannými látkami z rastlín, ktoré sú nevyhnutné pre naše zdravie.

Vitalkomplex Dr Wolz je teda výborným doplnkom pre každého, komu na svojom zdraví záleží. Pre tých, ktorí sú vystavení veľkému množstvu stresu v osobnom, alebo pracovnom živote, ktorí sa nemôžu zdravo stravovať, alebo pre tých, ktorých životné situácie vyžadujú väčšiu potrebu.

 

Vitamíny skupiny B, vápnik, železo a horčík prispievajú k normálnemu energetického metabolizmu. Železo prispieva k normálnemu prenosu kyslíka v tele. Vitamíny B2, niacín, kyselina pantoténová, B6, B12 a železo a horčík hrajú svoju dôležitú úlohu pri znižovaní únavy a stavu vyčerpania. Vitamíny B6, B12, D a železo a zinok prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Nevyhnutný vápnik a vitamín D pre zdravý rast a zdravý vývoj detských kostí; Železo prispieva k normálnemu kognitívnemu vývoju dieťaťa. Vitamíny B1, B2, niacín, B6, B12, biotín a horčík prispievajú k normálnej funkcii nervového systému. Vitamíny B1, B6, B12 a biotín podporujú zdravú psychickú rovnováhu, železo a zinok normálne kognitívne funkcie. Vitamíny B6, B12 a železo prispievajú k normálnej tvorbe červených krviniek. Vitamín C a zinok pomáhajú v ochrane bunky pred oxidačným stresom.


Doprajte sebe a svojej rodine to najlepšie z prírody!

Bioaktívne prírodné látky obsiahnuté v prípravku Vital Complex Dr. Wolz pochádzajú z rôznych druhov ovocia a zeleniny, byliniek, húb a extraktov z rajčín, zeleného čaju a brokolice. Okrem toho, Vital komplex taktiež obsahuje šťavu z kyslej kapusty.

- Pre ľudí, ktorý dbajú o svoje zdravie, a ak tam je zvýšená potreba
- premium kombinácie kľúčových funkčných, bioaktívnych prírodných látok
- s vysokým obsahom fytochemikálií.

Pre viac informácií, prosím navštívte našu stránku: www.vtalkompex-drwolz.de

Obsah balenia :

500 ml

Odporúčané dávkovanie :

Vitalkomplex Dr Wolz je koncentrát. Užívajte denne 20 ml zriedeného roztoku s polovicou pohára vody, alebo džúsu. Deti užívajú polovičné množstvo.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života.