K diétnemu liečeniu zápchy

Prírodný výživový doplnok - Darm activ Dr. Wolz

Darm activ Dr. Wolz je produkt určený pre diétnu liečbu zápchy. Je založený na mikrobiologickom prevádzkovom princípe, ktorý bojuje so zápchou citlivou, prirodzenou cestou.

Darm activ Dr Wolz je nerozširujúca sa diétna vláknina s prebiotickými aktívnymi prísadami a 4 rôznymi bakteriálnymi kultúrami mliečneho kvasenia(Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium infantis, Lactobacillus casei).

Tieto prebiotické zložky sa dostanú do hrubého čreva nestrávené. Obal rozpustia bakteriálna flóra v hrubom čreve, na oplátku stimulujú rast bakteriálnej flóry, najmä na flóru bifidus baktérií a laktobacilov. Výskumy ukazujú jasný nárast počtu bifidus. Požadované výsledky metabolizmu črevnej flóry stimulujú pohyb v hrubom čreve a eliminujú zápchu.  Prípravok Darm activ Dr. Wolz podporuje trávenie diétnym spôsobom, reguluje pohyb čriev a pôsobí mikrobiologicky proti zápche.

 

Darm Activ Dr. Wolz pôsobí:

cez vysoký obsah diétnej vlákniny inulínu.

Prebiotiká - Diétna vláknina inulínu nie je strávená v tele v ileu, ale dostane sa do hrubého čreva, kde je požívaná črevnými baktériami, ako prírodná živina, a taktiež pomáha pri zvyšovaní bifida flóra.

Probiotiká - Vzhľadom k zvýšenému prívodu živín a dodávanie bakteriálnych kultúr mliečneho kvasenia, mikrobiologická aktivita črevnej flóry je stimulovaná prírodnými prostriedkami a tak je hrubé črevo schopné vyprázdniť sa samo, rýchlejšie a ľahšie. U starších osôb býva percento bifido flóry v čreve nižšie, preto Darm Active Dr. Wolz obsahuje 2 rôzne kmene bifidus.

 

Aktívne látky :

Inulín, Laktulóza, baktérie mliečneho kvasenia

 

Obsah balenia :

209 g alebo 400 g

 

Odporúčané dávkovanie :

prípravok Darm activ Dr Wolz je rozpustná vláknina, ktorá nenaberá na objeme a možno ju vmiešať do chladnejších nápojov alebo jemného chladnejšieho jedla.

Darm Activ Dr. Wolz pracuje na mikrobiologickej úrovni, a preto príjem by mal byť postupne pomaly zvyšovaný. Začnite s obsahom jednej odmerky (asi 6 g) a zvyšujte dennú dávku postupne, napríklad o jednu lyžicu viac každý týždeň, až kým nepocítite optimály efekt. Odporúčaná denná dávka je tri ploché odmerky (= 19 g). Dávka sa mieša v 200 ml tekutiny podľa svojho výberu alebo 200 g dojčenskej výživy, kým sa prášok nerozpustí. Zvyšovanie množstva, ktoré budete konzumovať môže spôsobiť dočasné nadúvanie, nakoľko si Vaše črevo ešte nezvyklo na Darm activ Dr. Wolz.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy a zdravého spôsobu života.